betclic

Montella nie myśli o styczniowym okienku transferowym

Ostatnia aktualizacja: 16/12/16 17:50, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Vincenzo Montella, trener AC Milanu, powiedział, że na razie nie myśli o styczniowym okienku transferowym, tylko koncentruje się na tym, co ma. 

Chińskie konsorcjum Sino-Europe Sports jest w trakcie procesu przejęcia klubu z San Siro. Przeciągająca transakcja może jednak sprawić, że środki finansowe mogą nie pojawić się w klubie na styczniowe okienko transferowe. 

- Myślę o tym, co mam. Widzę na razie kilka drużyny nad nami i wiele poniżej nas. Myślę o tym, co mam i teraz wszystko zależy od tego, co zrobi klub - powiedział Montella na konferencji prasowej, cytowany przez „Football Italia”. 

- Czy poświęciłbym Carlosa Baccę na Milana Badelja i Papu Gomeza? Rozumiem pytanie, ale nie bawię się w tego typu gierki - podkreślił.

- Muszę ocenić skład oraz poszczególnych zawodników. Zrobię to i wtedy powiem klubowym działaczom. Nie mieszam się w żadne sprawy finansowe - stwierdził.

„Rossoneri” zajmują trzecie miejsce w tabeli Serie A, tracąc do liderującego Juventusu siedem punktów. W następnej kolejce zagrają u siebie z Atalantą Bergamo.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
jarek2572
Zarejestrowany od: 367 dni
Ilość komentarzy: 60
Oceny: +338
Kibicuje:
AC Milan
17.12.2016 / 11:39:49
Ciężko w tych czasach jest być kibicem Milanu. Zarząd cały czas tylko obiecuje, a niestety tylko na obietnicach się kończy. Niby z gówna bata nie ukręcisz, ale Montella tego chyba nie słyszał bo trzecie miejsce obecnie z tym składem to jak dla mnie bajka.
Solidny ligowiec
HancockKlopp
Zarejestrowany od: 380 dni
Ilość komentarzy: 2166
Oceny: -9861
16.12.2016 / 23:18:46
Montela to ty nie grasz dalej w piłkę? Przecież jeszcze niedawno pakowalem toba bramki w pesie lewa noga. Ale miałeś slabe skille

Tabela