betclic

Montolivo: Z Juve zagramy wielki mecz

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 22:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

AC Milan zmierzy się w sobotę z Juventusem Turyn w ramach trzynastej kolejki włoskiej Serie A. Pomocnik "Rossonerich", Riccardo Montolivo przyznał, że jego drużynę czeka trudne zadanie, ale postara się ona utrzymać passę meczów bez porażki.

- Mieliśmy słaby start w lidze, ale później zaczęliśmy odrabiać stracone punkty. Jedynym wyjątkiem było spotkanie z Atalantą, jednak to właśnie ono zapadło w pamięć kibicom - powiedział 30-latek w rozmowie z "La Repubblica".

- Obecnie znajdujemy się w dobrym okresie i jestem przekonany, że z Juventusem zagramy wielkie spotkanie. Mimo to zawsze znajdą się jakieś słowa krytyki, która jest nieodłącznym elementem piłki nożnej - dodał.

- Być może nadal czegoś nam brakuje, ale Mihajlović poprawił wiele obszarów, w których wcześniej mieliśmy problemy. Nie da się zmienić wszystkiego od razu, ale dzięki niemu pokonaliśmy nasze słabości - zaznaczył.

Po jedenastu kolejkach Milan zajmuje szóste miejsce w tabeli, mając w swoim dorobku 20 punktów. Do liderującej Fiorentiny traci siedem "oczek".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela