betclic

Morata: Jestem w wysokiej formie. Czuję się mocny

Ostatnia aktualizacja: 24/03/16 13:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Alvaro Morata jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie i reprezentacji Hiszpanii. 23-letni napastnik twierdzi, że przed kluczowym fragmentem sezonu znajduje się w bardzo wysokiej formie.

W 2004 roku Morata został piłkarzem Juventusu. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że reprezentant Hiszpanii mógłby zmienić klub. Sam zainteresowany podkreśla, że dobrze czuje się we Włoszech.

- Jestem zachwycony z gry w Juventusie. Ludzie w Turynie naprawdę mnie lubią. Gdziekolwiek nie pójdę, to jestem bardzo dobrze traktowany - cieszy się Morata.

W czwartek wieczorem Hiszpania zagra na wyjeździe z Włochami.

- Nie mogę się doczekać tego meczu. Dobrze dla Juventusu, że w meczu nie zagrają Andrea Barzagli i Giorgio Chiellini, bo będą mogli odpocząć przed naszymi kolejnymi meczami. W kadrze jest za to Leonardo Bonucci. Rozmawiałem z nim w poniedziałek. Powiedział, że mam się przygotować, bo czeka na mnie kilka kopniaków - żartuje napastnik reprezentacji Hiszpanii.

Morata poprzednie sukcesy reprezentacji tylko w telewizji. Teraz ma szanse sięgnąć po nie na boisku.

- Kiedy byłem młodszy, to zakładałem koszulkę i malowałem twarz w barwy Hiszpanii. Teraz jestem szczęściarzem, który może wyjść na boisko w barwach reprezentacji. Na razie w mojej karierze spełniałem wszystkie marzenia, więc mam nadzieję, że będzie tak dalej. Również na Euro 2016. Cieszę się, że jestem częścią reprezentacji. Przed najważniejszą częścią sezonu jestem w wysokiej formie. Czuję się mocny - mówi Morata.

Morata w tym sezonie wystąpił w 40 meczach Juventusu we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich dziesięć goli i zaliczył osiem asyst.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!