betclic

Morata: Musiałem odejść z Realu

Ostatnia aktualizacja: 16/11/15 09:56, Komentarzy: 1

1
1
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

Media plotkują o możliwym powrocie Alvaro Moraty do Realu Madryt, ale sam zainteresowany przyznaje, że rozmawia z Juventusem na temat nowego kontraktu.

Reprezentant Hiszpanii trafił do Juventusu latem 2014 roku. Sam twierdzi, że musiał podjąć decyzję o zmianie klubu.

- Musiałem odejść z Realu. Zajęło mi trochę czasu, żeby to zaakceptować, ale myślę, że wygrałem na tym ruchu - powiedział Morata.

23-letni napastnik jest związany z klubem z Turynu umową obowiązującą do końca czerwca 2019 roku, ale niewykluczone, że wkrótce podpisze nowy kontrakt.

- Juventus kupił chłopaka, który trochę pograł w Realu, a nie najlepszego strzelca na świecie - przypomina Morata. - Teraz rozmawiamy o nowym kontrakcie, ale nie spieszymy się z tym - dodał hiszpański napastnik.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Senior
gilon
Zarejestrowany od: 706 dni
Ilość komentarzy: 654
Oceny: +4435
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
16.11.2015 / 11:16:08
powiedzmy sobie szczerze chłopak nie miał szans gry w pierwszym składzie Królewskich mimo, że wchodząc z ławki prezentował się BDB ale jak masz w składzie zawodników kupionych za grube miliony to nie posadzisz ich na ławce tylko po to żeby dać pograć jakiemuś gołowąsowi.......... to niestety jest bolączką Realu, że nie chce stawiać na wychowanków a szkoda....

Tabela