betclic

Morata: Oby Zidane korzystał z rotacji

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 10:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Alvaro Morata po udanym występie w meczu eliminacji MŚ 2018 w narodowej reprezentacji Hiszpanii liczy teraz na podtrzymanie skuteczności w najbliższych spotkaniach Realu Madryt.

Autor dwóch goli w meczu z Liechtensteinem (8:0) wierzy, że jest w stanie naruszyć słynny tercet "BBC" (Benzema-Bale-Cristiano Ronaldo - przyp. red.) i zyskać miejsce w podstawowym składzie "Królewskich".

- We wszystkich najlepszych drużynach na świecie jest konkurencja i nie inaczej jest w Madrycie. Moim marzeniem jest wygrać trofeum z Realem - przyznał Morata w rozmowie z dziennikiem "AS".

- Będę walczyć o to, aby ziścić swoje marzenia, dlatego wróciłem i zostałem. Będę robić wszystko, aby utrudnić wybór trenerowi, który ma do wyboru trójkę jednych z najlepszych napastników na świecie - kontynuował były zawodnik Juventusu Turyn.

- W trakcie sezonu mogą się przecież zdarzyć kontuzje i sankcje, więc muszę być w każdej chwili gotowy. Mam jednak nadzieję, że takie rzeczy będą nas omijać. Oby Zidane korzystał z rotacji, ponieważ takie rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich i pozwala niektórym na odpoczynek
- podsumował Morata wątek związany z grą w Realu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PoprostuM
Zarejestrowany od: 559 dni
Ilość komentarzy: 620
Oceny: -2822
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn Włochy Polska
07.09.2016 / 15:26:46
/ -11
bbc nie naruszy , będzie grał w pucharze króla , o LM może zapomnieć no ale to nie jego wina że bedzie na ławce w realu, real sie uparł że musi go mieć i niszczy mu kariere. Szkoda mi moraty , życzę mu jak najlepiej

Tabela