betclic

Moskal: Błędy zdarzają się najlepszym

Ostatnia aktualizacja: 25/07/15 08:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Wisły Kraków Kazimierz Moskal po derbowym spotkaniu z Cracovią (1:1) żałował straconej w prosty sposób bramki i kontuzji odniesionych przed jego podopiecznych.

- Chciałbym podziękować swoim zawodnikom za zaangażowanie i walkę. Spotkanie mogło się podobać, nasza gra wyglądała lepiej niż w meczu z Górnikiem Zabrze. Wierzę, że dzięki kolejnym treningom ta gra będzie jeszcze lepsza i przyjdą zwycięstwa - podkreślił Moskal cytowany przez oficjalną stronę Wisły.

Szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" najbardziej żałował kontuzji odniesionych przez dwóch jego podopiecznych w piątkowym meczu. - Trudno powiedzieć, co z Krzyśkiem, odnowiła mu się kontuzja z meczu z Banikiem Ostrawa. Uważam, że nie powinno być problemów z jego powrotem do zdrowia. Inaczej jest z Maćkiem Sadlokiem, ale musimy poczekać na szczegółowe badania - wyjaśnił Moskal, który również nie krył rozgoryczenia sytuacją, po której wiślacy stracili wyrównującego gola.

- To boli, ta sytuacja miała wpływ na naszą postawę, jednak błędy zdarzają się nawet najlepszym - podsumował Kazimierz Moskal.

Wisła w trzeciej kolejce zagra przed własną publicznością z broniącym tytułu Lechem Poznań.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela