betclic

Moskal: Można było spodziewać się takiego ryzyka

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 11:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W ostatnim dniu okienka transferowego  Legia uruchomiła klauzulę odstępnego Jakuba Czerwińskiego, który na zasadzie transferu definitywnego trafił do warszawskiego klubu. 

- Przy tym zapisie kontraktu mogliśmy się spodziewać takiego ryzyka - przyznał Kazimierz Moskal, cytowany przez oficjalną stronę klubową. - Utrudnieniem jest to, że stało się to w ostatniej chwili. Nie mieliśmy okazji, aby przygotować alternatywę. W tej kadrze możemy szukać rozwiązania, ale będziemy patrzeć na to, aby uzupełnić wyrwę w środku obrony.
 
Na tę pozycję najprawdopodobniej w najbliższych dniach zostanie przesunięty Sebastian Rudol. Następną możliwością jest postawienie na Mateusza Matrasa, który zarówno w Piaście Gliwice, jak i Pogoni Szczecin występował już w środku obrony. Natomiast pewnym punktem defensywy pozostanie Jarosław Fojut. 

- Jest to dla nas strata, ale każdy chce grać o więcej i nie dziwię się decyzji Kuby - powiedział Moskal. - Przy takim zapisie wszystko zależało od niego. 
 
W przyszłości kadrę pierwszego zespołu mogą uzupełniać zawodnicy z Pogoni II Szczecin. Niedawno podczas zajęć uczestniczył były kapitan juniorów starszych, a obecnie obrońca rezerw - Patryk Adamczuk. 

- Będziemy w zależności od treningów brać ludzi, bo nie ukrywam, że pojawi się potrzeba w zależności od tego, jakie zajęcia będziemy mieli zaplanowane - stwierdził Moskal. - Rozeznanie w tym ma Paweł Sikora, ale jeśli będziemy potrzebowali na tydzień lub dwa kogoś, to na pewno z tego skorzystamy. 
 
Do ewentualnego dołączenia młodego Portowca do kadry pierwszej drużyny odniósł się również Sikora.

- Jest to sprawa bardzo gorąca - skomentował Paweł Sikora. - Na jednostkach treningowych spora liczba młodych zawodników trenowała w ostatnim czasie. Jak będzie potrzeba, to pojawią się rotacje.
Źródło: pogonszczecin.pl
Dodaj komentarz
Junior
niebuszewo
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: -316
Kibicuje:
Pogoń Szczecin FC Barcelona
03.09.2016 / 06:21:11
KURWA MAC !

Tabela