betclic

Moskal: Musimy być konsekwentni i skoncentrowani

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 15:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Mają bardzo dobrego zawodnika jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Myślę o Dominiku Furmanie. Robi to dobrze, musimy być przygotowani. Nie będziemy jednak kombinować, jeśli chodzi o sposób obrony – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock trener Pogoni Szczecin, Kazimierz Moskal.

Portowcy po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli jedenaste miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie trzy "oczka" przewagi.

Mają bardzo dobrego zawodnika jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Myślę o Dominiku Furmanie. Robi to dobrze, musimy być przygotowani. Nie będziemy jednak kombinować, jeśli chodzi o sposób obrony. Nie ma złotego środka, żeby się przed tym zabezpieczyć. Musimy być konsekwentni i skoncentrowani – przyznał Kazimierz Moskal, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Myślę, że z transferami jest tak samo jak z meczami - nie ma dwóch takich samych. Jeśli nic się nie zmienia w danej drużynie, to może to być czasami na plus, a czasami na minus. Świeża krew w szatni jest ważna. Z kolei zbyt dużo nowych zawodników powoduje, że znowu trzeba zgrywać wszystkie elementy – kontynuował.

Adam Frączczak może grać w ataku, na skrzydle, jeśli będzie taka konieczność. Ważne, że jest rywalizacja po tej stronie boiska. O ile po lewej stronie mamy mocną rywalizację, to po prawej od pewnego czasu był kłopot. Sebastian Rudol zagrał ostatnio w środku i teoretycznie został nam jeden prawy obrońca. Adam pokazywał, że może grać w wielu miejscach – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20476
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
17.09.2016 / 12:16:06
Wisłę Płock to i tak chyba ni stać na Furmana.

Tabela