betclic

Moskal: Nie dziwię się decyzji Czerwińskiego

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 20:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

W ostatnim dniu okienka transferowego - Legia uruchomiła klauzulę odstępnego Jakuba Czerwińskiego, który na zasadzie transferu definitywnego trafił do warszawskiego klubu. W sytuacji kadrowej Pogoni Szczecin tego lata już nic się nie zmieni.

- Przy tym zapisie kontraktu mogliśmy się spodziewać takiego ryzyka - przyznał Kazimierz Moskal cytowany przez oficjalną witrynę Dumy Pomorza. - Utrudnieniem jest to, że stało się to w ostatniej chwili. Nie mieliśmy okazji, aby przygotować alternatywę. W tej kadrze możemy szukać rozwiązania, ale będziemy patrzeć na to, aby uzupełnić wyrwę w środku obrony.

Na tę pozycję najprawdopodobniej w najbliższych dniach zostanie przesunięty Sebastian Rudol. Następną możliwością jest postawienie na Mateusza Matrasa, który zarówno w Piaście Gliwice, jak i Pogoni Szczecin występował już w środku obrony. Natomiast pewnym punktem defensywy pozostanie Jarosław Fojut. 

- Jest to dla nas strata, ale każdy chce grać o więcej i nie dziwię się decyzji Kuby - powiedział Moskal. - Przy takim zapisie wszystko zależało od niego. 

W przyszłości kadrę pierwszego zespołu mogą uzupełniać zawodnicy rezerw. - Będziemy w zależności od treningów brać ludzi, bo nie ukrywam, że pojawi się potrzeba w zależności od tego, jakie zajęcia będziemy mieli zaplanowane - stwierdził Moskal. - Rozeznanie w tym ma Paweł Sikora, ale jeśli będziemy potrzebowali na tydzień lub dwa kogoś, to na pewno z tego skorzystamy - zapewnił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1361 dni
Ilość komentarzy: 8122
Oceny: -8854
02.09.2016 / 02:25:54
Pewnie teraz koniec z "raz sie remisuje,a raz remisuje"

Tabela