betclic

Moskal: Nie możemy być pewni jak Lech będzie grał

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 19:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Nie tylko my nie możemy być pewni jak Lech będzie grał, jakie będzie ustawienie, personalia. Kibice Lecha też tego pewnie nie wiedzą. Jest to zawsze niewiadoma przy zmianie trenera – stwierdził tuż przed meczem z Kolejorzem trener Pogoni Szczecin, Kazimierz Moskal.

Portowcy po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli ósme miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie cztery "oczka" przewagi.

Początek zeszłego tygodnia nie był komfortowy, bo było nas mało. Ale tak bywa i trzeba to zaakceptować. O tym też rozmawialiśmy w szatni, że każdy ma skoncentrować się na swoich zadaniach i nie marudzić, że ktoś odszedł do innego klubu lub że jest nas mało na zajęciach – powiedział były opiekun Wisły Kraków, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Nie tylko my nie możemy być pewni jak Lech będzie grał, jakie będzie ustawienie, personalia. Kibice Lecha też tego pewnie nie wiedzą. Jest to zawsze niewiadoma przy zmianie trenera. Tym bardziej, że kadra rywala jest liczna i nowy szkoleniowiec ma wybór – kontynuował.

Spędziłem w Poznaniu 4 lata i był to udany okres. O to chodzi, żeby w swojej karierze kolekcjonować tytuły, bo to zostaje w pamięci. Jeśli rozgrywa się mecze, o których nikt nie pamięta, to nie ma wspomnień. Te są miłe – dodał Kazimierz Moskal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela