betclic

Moskal: Nie można myśleć, że coś przyjdzie samo

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 19:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Liczę na to, że będziemy zespołem. Są takie momenty jak w życiu, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Teraz też dowiemy się na kogo można liczyć – przyznał na piątkowej konferencji prasowej trener Pogoni Szczecin, Kazimierz Moskal.

Portowcy po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dwunaste miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

Styl Łęcznej trochę się zmienił po zmianie trenera. Musimy być jednak przygotowani na to, że nie będą chcieli grać mocno ofensywnie. Wiele tam zależy od Grzegorza Bonina. Mają doświadczonych zawodników i na tym bazują. Chcemy skupić się na naszej grze. Wrócić do skuteczności i solidności – powiedział Kazimierz Moskal, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Liczę na to, że będziemy zespołem. Są takie momenty jak w życiu, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Teraz też dowiemy się na kogo można liczyć, nie tylko w szatni, ale też jeśli chodzi ludzi na zewnątrz klubu – zaznaczył były opiekun Wisły Kraków.

– Przed sezonem zawsze są spekulacje, a wszystko weryfikuje boisko. Nie można w ten sposób podchodzić do meczu, nic samo nie przyjdzie. Wszystko trzeba wywalczyć, a czasami wydrzeć. Na przykładzie meczu Łęcznej w Gliwicach widać też, że nie ma bezpiecznego wyniku. Piast stracił gola na 3:1 i nagle przestał grać. Zdarza się to nawet na wyższym poziomie. Kiedyś Dortmund wygrał u siebie z Realem 3:0, a potem pojechał do Madrytu i w panice wybijał piłki przy wyniku 0:2 – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6429
Oceny: +18509
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 08:34:47
Nie ma nic za darmo.

Tabela