betclic

Trener Wisły: Powinniśmy wygrać

Ostatnia aktualizacja: 21/08/15 22:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener krakowskiej Wisły Kazimierz Moskal nie krył rozczarowania po kolejnym zremisowanym spotkaniu. Tym razem "Biała Gwiazda" zremisowała 1:1 z Pogonią Szczecin.

Mecz w Szczecinie rozpoczął się od zdecydowanych ataków Pogoni, która kilkukrotnie zagroziła bramce strzeżonej przez Cierzniaka.
- W pierwszej połowie strzeliliśmy bramkę, choć nie graliśmy najlepiej – ocenił opiekun Wiślaków cytowany przez oficjalną witrynę krakowian, a po chwili dodał: - W drugiej części spotkania nie wykorzystaliśmy okazji, kiedy mieliśmy kilka dobrych możliwości do skontrowania zespołu Pogoni. Nie udało się tego zamienić na bramki i mecz zakończył się remisem.

W wyjściowej jedenastce na dzisiejszy mecz zabrakło Pawła Brożka. - Myślę, że każdy kibic i dziennikarz ma swoją koncepcję gry, jak również składu, ale po to zatrudniany jest trener, aby to on decydował. Wiele było powodów absencji Pawła w pierwszej jedenastce, dlatego musieliśmy poszukać innego rozwiązania, również z myślą o tym, że w drugiej połowie pojawią się możliwości do kontrataku i Paweł będzie mógł nam wtedy pomóc – mówił trener krakowskiej drużyny cytowany przez wisla.krakow.pl.

- Zremisowaliśmy 1:1, ale mając w drugiej połowie szanse na kontrataki i strzelenie drugiej bramki, powinniśmy zwyciężyć. Ja skupiam się tylko na swojej pracy i myślę, że ten zespół musi dalej ciężko pracować, bo zwycięstwa w końcu muszą przyjść– zakończył Kazimierz Moskal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela