betclic

Moskal: Powinniśmy zdobyć kilka punktów więcej

Ostatnia aktualizacja: 11/11/15 20:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Szkoleniowiec Białej Gwiazdy Kazimierz Moskal podsumowując minioną rundę jesienną, zwrócił uwagę na potyczki, w których jego zespół był zdecydowanie przeważającą stroną, co nie przełożyło się jednak na zdobycze punktowe.

- Myślę, że nie ma co przywiązywać w tej chwili wagi do pozycji, na której się plasujemy. Jedno jest pewne – przynajmniej kilka punktów więcej powinniśmy w tych piętnastu spotkaniach zdobyć. Chodzi mi przede wszystkim o mecze rozegrane przed własną publicznością, gdyż w kilku z nich powinniśmy przechylić szalę na swoją korzyść. Niestety, zdobycze punktowe tego nie odzwierciedlają – mówił w rozmowie z oficjalną stroną krakowian Moskal. 

Wiślacy preferują tzw. krakowską piłkę, która wyróżnia się dużą ilość podań. Statystyki poszczególnych meczów pokazują, że gracze Białej Gwiazdy zdecydowanie zostawiają rywali w tyle. - Niewątpliwie, jeśli chodzi o sam styl i sposób gry, to uważam, że w kilku meczach zagraliśmy bardzo dobrze, dlatego pozytywnie patrzymy w przyszłość. Na uwagę zasługuje na pewno nasza gra w obronie, która całkiem dobrze wygląda na tle pozostałych drużyn. Problem mieliśmy natomiast z przodu, gdyż nie potrafiliśmy wykorzystać kilku klarownych sytuacji – kontynuował opiekun Białej Gwiazdy. 

W lecie do Wisły dołączyli zawodnicy, którzy bez problemów wkomponowali się w zespół i są jego ważnymi postaciami. - Na podsumowywanie transferów i wyróżnienia przyjdzie odpowiedni czas. Patrzę całościowo na drużynę i żadnych indywidualnych laurek póki co wystawiał nie będę. Cele nie ulegają zmianie, walczymy o jak najwyższą pozycję na koniec sezonu – podsumował swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!