betclic

Moskal: Szanse się zemściły

Ostatnia aktualizacja: 04/10/15 08:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piast Gliwice odniósł dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie. Piłkarze Radoslava Latala w meczu jedenastej kolejki Ekstraklasy wygrali na własnym stadionie 1:0 z Wisłą Kraków. 

- Przede wszystkim gratuluję drużynie Piasta. Myślę, że w tym meczu potwierdziła się stara piłkarska prawda, która mówi, że jeśli nie strzelasz bramki, to możesz ją stracić - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Kazimierz Moskal.

- Uważam, że był to przełomowy moment meczu, końcówka pierwszej połowy - powiedział trener Białej Gwiazdy cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

Na drugą połowę Wiślacy wyszli zdeterminowani i starali się doprowadzić do wyrównania. - Wydaje mi, że w drugiej połowie mieliśmy więcej z gry, natomiast to w pierwszej mieliśmy większe możliwości do tego, aby strzelić bramkę. Teraz można się oczywiście zastanawiać, co by było gdybyśmy to my pierwsi strzelili tę bramkę, ale tak, jak powiedziałem na wstępie, niewykorzystane okazje się mszczą. Dostaliśmy bramkę do szatni w momencie, kiedy to my powinniśmy ją zdobyć - podsumował opiekun Wiślaków.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela