betclic

Moskal: To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 21:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W sobotnie popołudnie Pogoń Szczecin rzutem na taśmę zremisowała z Cracovią 1:1. - Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu i od początku nie układał się po naszej myśli - przyznał na konferencji prasowej opiekun Dumy Pomorza, Kazimierz Moskal.

- To spotkanie od początku nie układało się po naszej myśli. Straciliśmy też Kamila Drygasa. Trzeba ten punkt szanować, pamiętając o okolicznościach, w jakich zdobyliśmy bramkę - stwierdził Moskal cytowany przez oficjalną witrynę szczecinian.

- Dobrze, że teraz jest dwutygodniowa przerwa i zawodnicy, którzy narzekają na urazy, w następnym meczu raczej będą do gry. Kamil narzeka na uraz mięśnia dwugłowego. Dokładną diagnozę poznamy po weekendzie - dodał były trener krakowskiej Wisły.

- Zostałem dziś dłużej w szatni, ponieważ chciałem chłopakom powiedzieć: „głowa do góry” i pogratulować, że udało się wyrwać Cracovii zwycięstwo. Każdy wychodzi na boisko i nie kalkuluje. Spodziewaliśmy się, że grając przy takiej pogodzie, będziemy zmuszeni do dokonania trzech zmian. Adam widział, że gra się nam nie kleiła, więc postanowił zaryzykować zdrowie i zdjąć maskę. To pokazuje jego charakter - podsumował Moskal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela