betclic

Moskal wierzy w nowego piłkarza. "Będzie nam pasował"

Ostatnia aktualizacja: 07/01/17 13:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Mate Tsintsadze od poniedziałku dołączy do nowych kolegów klubowych z Pogoni Szczecin. 21-letni Gruzin ma być wzmocnieniem drużyny, gdyż mimo młodego wieku, może pochwalić się całkiem solidnym CV.

W swoim kraju reprezentował topowy klub - Dinamo Tbilisi. Między innymi dzięki temu ma już w gablocie medale za dwa mistrzostwa kraju, trzy krajowe puchary i dwa Superpuchary Gruzji. -
CV rzeczywiście ma przyzwoite. Jest reprezentantem Gruzji, a zarazem młodym chłopakiem, który całą karierę ma przed sobą. Chcemy, żeby pokazał swoje możliwości właśnie u nas, a także się rozwinął – ocenia trener Kazimierz Moskal w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza.

Rodak i kolega Wladimera Dwaliszwilego, byłego napastnika Pogoni, będzie miał miesiąc na przygotowanie się do pierwszego meczu o punkty w LOTTO Ekstraklasie. Pogoń jest dla niego pierwszym klubem spoza ojczyzny. - Każdy transfer cieszy. Musimy być jednak cierpliwi. Ważny jest proces aklimatyzacji w nowym kraju, wkomponowanie w drużynę. Wierzymy, że jest to chłopak, który będzie pasował do naszej koncepcji i stylu gry – zaznacza Moskal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela