betclic

Moskal: Zwycięstwa budują atmosferę

Ostatnia aktualizacja: 01/09/15 12:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Na wtorkowych zajęciach w ośrodku szkoleniowym w Myślenicach trener Kazimierz Moskal nie miał do swojej dyspozycji wszystkich piłkarzy. Część z nich udała się bowiem na zgrupowania swoich drużyn narodowych. Pozostali przygotowują się do kolejnych ligowych potyczek.

W zajęciach uczestniczył także Alan Uryga, który w dniu jutrzejszym opuści Kraków i rozpoczenie z zespołem Polski U-21 przygotowania do meczu kontrolnego z ekipą Szwecji.

Mimo przerwy w rozgrywkach ligowych trwającej do 14 września, kiedy to podopieczni trenera Kazimierza Moskala zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczną, Wiślacy kontynuują przygotowania do kolejnych spotkań w ramach Ekstraklasy.

- Normalnie pracujemy, zawodnicy mieli trzy dni wolnego, bo uważam, że trzeba było dać im chwilę odpocząć, ale od dzisiaj bierzemy się do roboty i normalnie przygotowujemy się do meczów – mówił opiekun Białej Gwiazdy w rozmowie z oficjalną witryną krakowian.

W najbliższą sobotę Wiślacy uświetnią jubileusz obchodów 105-lecia Koszarawy Żywiec.
- Nie jest to koniec sezonu ani ostatni mecz, przed nami za chwilę kolejna seria spotkań i chcemy być w dobrej dyspozycji, dlatego też w sobotę rozegramy sparing w Żywcu, aby zachować rytm meczowy. Zdaję sobie sprawę, że nie mamy wszystkich zawodników, dlatego też taki, a nie inny przeciwnik– dodał trener Moskal.

Wygrana nad Śląskiem Wrocław podbudowała morale drużyny Białej Gwiazdy, a pozytywne nastroje widoczne były podczas wtorkowych zajęć.
- Zawsze tak jest, że zwycięstwa budują atmosferę, ale to też działa w drugą, że ta atmosfera robi wynik. Trudno się dziwić, że po zwycięstwie więcej jest entuzjazmu, ochoty, a tym bardziej po trzech dniach wolnego, kiedy zawodnicy są wypoczęci i gotowi do pracy – zakończył trener Kazimierz Moskal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!