betclic

Moskwik: Nie rozumiem narzekających na ciężkie treningi

Ostatnia aktualizacja: 06/09/15 12:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piłkarz Piasta Gliwice Piotr Moskwik w swoim ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat krótkiego obozu w Wiśle, gdzie przebywała jego drużyna w ostatnim tygodniu.

- Dość mocno dostaliśmy w kość na obozie, ale teraz mamy cztery dni wolnego, więc to było nam potrzebne. Doładowaliśmy nogi, żeby do kolejnej przerwy na reprezentację wytrzymać bez większych problemów . Musieliśmy popracować na motoryką i wytrzymałością. Dzięki temu teraz czujemy się mocniejsi fizycznie - powiedział piłkarz cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Przyszły tydzień będzie już luźniejszy. Teraz skupimy się głównie na taktyce i grze piłką, tak żeby na mecz z Pogonią wyjść na całkowitej świeżości i pokazać pełnię naszych możliwości
- dodał.

- Takie wyjazdy scalają drużynę. Wielu chłopaków jest nowych i każdy wyjazd pozwala nam się bliżej poznać. Podczas takich zgrupowań spędzamy ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc jak najbardziej jest to dla zespołu korzystne - kontynuował.

- Nie rozumiem tych co narzekają na ciężkie treningi. Pewnie kiedy się przegrywa rywalizację i nie widzi się własnych błędów, to szuka się tego w innych czynnikach, ale w Piaście czegoś takiego nie ma. Wszyscy wiemy, że ciężka praca przynosi efekty. Trener też to widzi. Jesteśmy piłkarzami i grając w piłkę zarabiamy na życie, a żeby stać się lepszymi musimy zasuwać na treningach. Nie może być tutaj miejsca na narzekania
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela