betclic

"Mourinho? Bardzo miły chłopiec!"

Ostatnia aktualizacja: 22/08/15 15:29, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Claudio Ranieri zapewnił, że nie chowa żadnej urazy w stosunku do Jose Mourinho, który w 2004 roku zastąpił go na posadzie trenera w Chelsea.

Po 11. latach Włoch powrócił na boiska Premier League jako szkoleniowiec Leicester City. W obu spotkaniach nowego sezonu jego zespół zdobył komplet punktów, dzięki czemu znajduje się na trzecim miejscu w tabeli.

- Od początku wiedziałem, że Roman Abramowicz zechce wszystko zmienić. Chciał sprowadzić Svena Gorana Erikssona, ale się nie udało. Zapewnił więc, że będę kontynuował swoją pracę, ale wiedziałem, że zostanę zwolniony wraz z końcem sezonu - powiedział Ranieri cytowany przez "Telegraph".

- Kiedy wróciłem do Anglii Mourinho był pierwszym, który mnie przywitał. Starliśmy się ze sobą we Włoszech, ale to było dobre dla nas obu. Kiedy byłem w Interze, każdego tygodnia przesyłał mi wiadomość, to bardzo miły chłopiec - dodał.

Kiedy okazało się, że nowym trenerem Leicester zostanie właśnie Ranieri, słynny kibic Lisów Gary Lineker wyraził zdziwienie na swoim twitterze, zamieszczając na nim wiadomość: "Ranieri? Naprawdę?". 63-letni szkoleniowiec nie ma jednak problemów z komentarzami, które pojawiły się w związku z jego nową posadą.

- Wszyscy o mnie zapomnieli. Szanuję każdego i rozmawiałem z Garym w ostatni weekend, było bardzo zabawnie. Jestem starym menedżerem. Wybaczam wszystko. Dlaczego? Bo życie jest bardzo krótkie - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Wdzew
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 279
Oceny: +1366
Kibicuje:
Widzew Łódź
22.08.2015 / 19:53:38
jak ja lubie tego goscia ! :D

Tabela