betclic

Mourinho chce obrońcę

Ostatnia aktualizacja: 19/07/15 20:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. © Bendoni communication

Trener Chelsea Londyn, Jose Mourinho twierdzi, że potrzebuje zakontraktować jeszcze jednego piłkarza, aby utrzymać równowagę w swoim zespole.

Wbrew stale pojawiającym się informacjom o zainteresowaniu pozyskaniem Pedro, tym razem nie chodzi o Hiszpana. Mourinho chce obrońcę Everonu Johna Stonesa, ale klub z Liverpoolu odrzucił ofertę opiewającą na 20 milionów funtów. Możliwe, że Chelsea ponowi propozycję. Zwłaszcza, że Mourinho w wypowiedzi dla Sky Sports potwierdził, że chce jeszcze wzmocnić defensywę, by w nadchodzącym sezonie być gotowym na różne scenariusze. 

- W tej chwili mamy równowagę w składzie, lecz nie możemy jej stracić. Jeśli jeden z naszych zawodników będzie chciał odejść, zgodzimy się na to, ale natychmiast będziemy musieli pozyskać kogoś innego na jego miejsce - powiedział portugalski szkoleniowiec. - To dla nas wielkie wyzwanie, by przejść przez ten sezon w prawie identycznym składzie, co w zeszłym roku. 

Na razie najciekawszym transferem Chelsea wydaje się pozyskanie Radamela Falcao, który na Stamford Bridge ma się odbudować po nieudanym poprzednim sezonie. Oprócz niego Mourinho pozyskał Asmira Begovicia, który ma zastąpić Petra Cecha, oraz młodych Nathana i Danilo Panticia.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela