betclic

Mourinho: Nie boję się ryzyka. Będziemy grać intensywnie

Ostatnia aktualizacja: 06/07/16 10:21, Komentarzy: 3

0
3
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Jose Mourinho przyznał, że preferuje inny styl gry od Louisa van Gaala. Manchester United pod jego wodzą ma grać bardziej intensywnie i nie bać się ryzyka.

Holender przez wiele miesięcy był krytykowany za styl, który narzucił swojej drużynie. Byli piłkarze Manchesteru United bez ogródek mówili, że zespół pod wodzą van Gaala gra nudną piłkę. 

- Chcemy grać inaczej niż w poprzednim sezonie. Louis van Gaal to bez wątpienia świetny menedżer. Jego filozofia jest bardzo jasna. Mój pomysł na futbol jest inny. Nie lepszy, ale po prostu inny - podkreśla Mourinho.

- Chcę bardziej bezpośredniej i intensywnej gry. Posiadanie piłki ma być narzędziem do stworzenia sobie okazji do zdobycia gola, a nie celem samym w sobie. Nie boję się ryzyka. Nie boję się strat piłki. Nie boję się kontr - mówi Portugalczyk.

- Piłkarze mają olbrzymi wpływ na styl gry. Myślę, że jedna z moich cech jest taka, że dostosowuję się do piłkarzy. To moja siła. Menedżer powinien dostosowywać się do sytuacji - uważa Mourinho.
Źródło: katatonia82 / Shutterstock.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
brommik
Zarejestrowany od: 410 dni
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +2934
Kibicuje:
Liverpool FC Lech Poznań Polska Real Madryt
06.07.2016 / 11:51:01
a to Ciekawe :D Mou zaczniesz grać tiki takę ?:D Wielki szacun dla Ciebie ale w tej drużynie przede wszystkim trzeba poprawić defensywę :)
Solidny ligowiec
Machorek
Zarejestrowany od: 1442 dni
Ilość komentarzy: 1287
Oceny: +6378
Kibicuje:
FC Barcelona
06.07.2016 / 11:00:04
Nie boi się ryzyka ? a co on ryzykuje? że przegrają ? że go zwolnią? i tak kasę przytuli z kontraktu czy coś osiągnie czy nie !!!. Teraz dla niego to jest hobby a nie praca !!!
Junior
rydwadydwa
Zarejestrowany od: 443 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: +1662
Kibicuje:
Chelsea Londyn Borussia M'gladbach Juventus Turyn Włochy Polska Valencia Atlético Madryt
06.07.2016 / 12:13:57
Nie po to został menedżerem żeby tylko liczyć hajs, uwierz mi że z tego co on już zdążył zarobić w karierze mógłby już iść na emeryturę i spokojnie się utrzymać. Ale tu chodzi o jego ambicję i głód sukcesu, szczególnie po niepowodzeniu z Chelsea. Jeśli praca to dla ciebie tylko pieniądze to chyba nie wiele osiągnąłeś/osiągniesz w życiu.

Tabela