betclic

Mourinho: do mistrzostwa wystarczy mniej punktów

Ostatnia aktualizacja: 02/08/15 12:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Menedżer londyńskiej Chelsea, Jose Mourinho przewiduje, iż zespół, który wygra Premier League w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie przegra więcej meczów niż normalnie.

Portugalczyk uważa, że ogromne pieniądze jakie kluby wydały na wzmocnienia przyczynią się do bardziej wyrównanych rozgrywek. Przez to zdobycie tytułu będzie trudniejsze niż dotychczas.

- Wydaje mi się, że do wygrania Premier League nie będzie już potrzebna spora ilość punktów. Myślę, że najlepsze drużyny będą traciły punkty, bowiem pozostała część znacznie wzmocniła swoje szeregi - powiedział Jose Mourinho, cytowany przez "Sky Sports".

- Crystal Palace zakontraktowało Yahana Cabaye'a. To tylko jeden przykład, mogę podać ich więcej - kontynuował Portugalczyk. - Witamy mentalność, władzę ekonomiczną i ambicje. Jeśli Premier League do tej pory była trudną ligą to teraz będzie jeszcze trudniejsza. Uważam, że mniejsza liczba punktów zapewni wygraną - zaznaczył.

"The Special One" przyznał również, że jego skład potrzebuje wzmocnień w obronie. Dodał jednak, że jest mało prawdopodobne, aby drużyna "The Blues" zwiększyła swoją ofertę za Johna Stonesa.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
mefiu541
Zarejestrowany od: 1369 dni
Ilość komentarzy: 501
Oceny: +1802
Kibicuje:
Chelsea Londyn Manchester United AC Milan Juventus Turyn Włochy Real Madryt
02.08.2015 / 12:48:46
i tu ma rację ale na koniec to Chelsea wygra mistrza

Tabela