betclic

"Mourinho może odmienić sytuację Chelsea"

Ostatnia aktualizacja: 11/11/15 08:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Furyk Nazar / Shutterstock.com

Jose Mourinho może odmienić sytuację Chelsea - twierdzi Sven-Goran Eriksson. Zdaniem byłego selekcjonera reprezentacji Anglii menedżer "The Blues" potrzebuje wsparcia ze strony całego klubu.

Mistrzowie Anglii po dwunastu kolejkach zajmują dopiero szesnaste miejsce w tabeli Premier League. "The Blues" dotychczas uzbierali zaledwie jedenaście punktów.

- Sytuacja Jose Mourinho jest zaskoczeniem, bo Chelsea w zeszłym sezonie w wielkim stylu wygrała mistrzostwo. Nikt nie spodziewał się, że kilka miesięcy później będzie tylko trzy punkty nad strefą spadkową. Piłka nożna jest dziwna, czasami nie ma w niej logiki. Podobne rzeczy widziałem już wcześniej - utytułowani trenerzy z wielkim doświadczeniem musieli zmierzyć się z przykrymi niespodziankami - mówi Eriksson.

- Sezon jest długi. Mourinho może jeszcze odmienić sytuację. Kiedy zaczyna się zbyt wiele dyskusji i pojawiają się plotki o przyszłości trenera, to bardzo trudno odmienić sytuację. Jednak jeśli wszyscy trzymają się razem, to można to zrobić. Nie chodzi tylko o piłkarzy, ale także sztab szkoleniowy, cały personel klubu i właściciela - uważa były selekcjoner reprezentacji Anglii.

- Mourinho jest wystarczająco doświadczony, żeby tego dokonać, ale - powtarzam - potrzebuje wsparcia całego klubu. Jeśli go nie dostanie, to będzie koniec - zakończył Eriksson.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela