Mourinho: najlepsza w drugiej połowie była Chelsea

Ostatnia aktualizacja: 16/08/15 19:28, Komentarzy: 17

18
17

Jose Mourinho nie mógł chyba gorzej rozpocząć sezonu w Premier League. Po domowym remisie ze Swansea, przyszła upokarzająca porażka z Manchesterem City.

- Najlepszy zespół w pierwszej połowie wygrał mecz. W drugiej połowie najlepsza była z pewnością Chelsea - stwierdził przed kamerami BBC Sport Portugalczyk.

- Mieliśmy bardzo trudną pierwszą połowę, nie stwarzaliśmy sytuacji podbramkowych, a nasz bramkarz miał kilka ważnych interwencji. Druga połowa była zupełnie inna. Jeśli wynik 1-0 w 70 minucie był wątpliwy, to 3-0 na koniec meczu jest zupełnie fałszywym wynikiem - ocenił menedżer "The Blues".

- Do wyniku 1-0 w drugiej połowie najlepsza była Chelsea - podkreślił i dodał - Oni dokonali zmiany, gdyż czuli że ich prowadzenie 1-0 jest zagrożone i wtedy straciliśmy drugiego gola.

Mourinho komplementował Pellegriniego za wprowadzenie na plac gry Demichelisa - To była inteligentna zmiana. Ta z rodzaju tych, za które ciągle mnie krytykują - zakończył.
17.08.2015 / 00:53:59
Hahahaha cygan the special semi final dostal na leb 3:0 i jeszcze ma czelnosc powiedziec, ze jego zespol byl lepszy w 2 polowie :D
AdixoN :DDDD
Zarejestrowany od: 809 dni
Ilość komentarzy: 1611
Oceny: +12724
Arsenal Londyn Górnik Zabrze
16.08.2015 / 22:50:49
Tak, rzeczywiście druga połowa w wykonaniu Chelsea była ''wspaniała''...
16.08.2015 / 22:22:34
Bez jaj...obrona Chelsea była dziurawa...Ivanovic to nie ten sam gracz, co w zeszłym sezonie...wzmocnienia muszą być, bo się rozleniwili i tyle. 0-3 kurwa...tak w cipę dostać...no ja pierdolę.
Carlitho
Zarejestrowany od: 494 dni
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +683
Manchester United
16.08.2015 / 21:52:44
ciekawe kiedy pojdzie po rozum do glowy. facet ma ponad 50 lat , a swoim zachowaniem czy wypowiedzami stoi na poziome nastolatka.
turysta4321
Zarejestrowany od: 712 dni
Ilość komentarzy: 299
Oceny: +2439
Arsenal Londyn
16.08.2015 / 21:47:58
Trzeci ważny mecz bez zwycięstwa w tym druga porażka a on trzeci raz z rzędu mówi że jego drużyna była lepsza. Oj Mou się starzeje bo to do niego nie podobne. Facet który setki razy mówił że nie ważne jest posiadanie piłki a ilość strzelonych goli takie brednie opowiada.
arti0002
Zarejestrowany od: 1370 dni
Ilość komentarzy: 264
Oceny: +2942
16.08.2015 / 21:25:32
W drugiej połowie Chelsea była tak zajebista, że straciła 2 bramki nie strzelając żadnej :D Rozwala mnie Mou tymi swoimi wypowiedziami.
makaoq6
Zarejestrowany od: 749 dni
Ilość komentarzy: 1711
Oceny: +9024
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
16.08.2015 / 20:36:40
była najlepsza... i dlatego straciła 2 bramki...
16.08.2015 / 20:16:21
niestety mourinho znowu falszuje rzeczywistosc, niby go lubie jako genialnego taktyka ale mam zal do niego za to ciagle pieprzenie, chetnie widzialbym Jurgena Kloppa w Chelsea :D
RMJ
Zarejestrowany od: 501 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +23
Chelsea Londyn Ajax Amsterdam
16.08.2015 / 20:13:08
Mourinho: To był dobry sparing. Mamy mocną kadrę, nie potrzebujemy wzmocnień. W dzisiejszym meczu byliśmy lepsi tylko zabrakło nam szczęścia.
Nooxer
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +230
Tottenham Hotspur Olympique Lyon AS Roma Widzew Łódź Polska CSKA Moskwa Partizan FC Barcelona
16.08.2015 / 19:43:18
Pieprzenie. Jeśli byli lepszą drużyną w drugiej połowie to czemu podczas niej stracili goli i sami nie potrafili strzelić?
nastukany
Zarejestrowany od: 702 dni
Ilość komentarzy: 1083
Oceny: +620
Argentyna Manchester United Olympique Lyon AS Monaco PSG Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź
16.08.2015 / 19:37:45
/ -18
dobrze dobrze, to dobry trener, a co do Chelsea to sie napewno podniesie. !
lolekk
Zarejestrowany od: 952 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
16.08.2015 / 19:35:05
Mourinho przede wszystkim brakuje paru letniej przerwy. On już przedawkował siebie i swój wizerunek. Odgrywa usilnie tyrana i na wszystkich zwala winę za niepowodzenie. Ciekawe co będzie po ewentualnej porażce z City - kto teraz poleci.