"Następnym razem przyniosę wam okulary"

Ostatnia aktualizacja: 01/11/15 10:46, Komentarzy: 13

11
13

Po porażce z Liverpoolem 1-3 menedżer Chelsea, Jose Mourinho, odmówił komentarza pomeczowego. Przed kamerami telewizyjnymi powtarzał tylko, że nie ma nic do powiedzenia. Ale jednak przemówił.

Portugalczyk ma sporo zastrzeżeń do pracy arbitra tego meczu, choć nie mówił o nich wprost.

- Są rzeczy, których nie mamy w swoich rękach. Przykład? Dwie minuty doliczonego czasu w pierwszej połowie. Tracimy bramkę po minucie i 35 sekundach tego czasu - stwierdził.

- A to, co się stało w drugiej połowie, to skutek pewnego kluczowego momentu. Cały stadion to widział. Piłkarze najwyraźniej. Czuli tę sytuację doskonale. Wszystko miało swoje konsekwencje - dodał.

O czym mówił? Dopytywany przez dziennikarzy stwierdził tylko:

- Na następną konferencję przyniosę wam ładne okulary. Może wtedy zobaczycie mecz w innym, lepszym świetle.

- Co wy sobie myślicie? Nie jesteście karani przez Federację Angielską. Ja będę, jeśli cokolwiek powiem - dodał.

Mourinho był również pełen współczucia do swoich piłkarzy:

- Jako profesjonaliści nie otrzymują tyle szacunku, ile powinni. Znalazłem ich w szatni smutnych i mam w sobie mnóstwo respektu wobec nich. Oni mają takie same uczucia, jak wszyscy - zakończył.
01.11.2015 / 16:06:45
Wieczne pretensje do wszystkich o wszystko..
bonzo
Zarejestrowany od: 995 dni
Ilość komentarzy: 3967
Oceny: +538
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
01.11.2015 / 15:21:07
ech ten Żoze Kurwinio i jego wieczny ból dupy z powodu porażek xD większej cipy niż on to chyba w świecie trenerów nie ma.

A może on jest kobietą w przebraniu i po prostu ma miesiączkę.... co tydzień?? xDDD
gilon
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 607
Oceny: +4117
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
01.11.2015 / 14:16:41
stary dobry Mourinho wrócił; coś wiem ale wam nie powiem sami się domyślcie............... jakbym słyszał naszego pana Jarosława
thefirehunter
Zarejestrowany od: 494 dni
Ilość komentarzy: 3288
Oceny: -6056
01.11.2015 / 13:44:06
Powinien świrować mniej, ale bardziej jakościowo.
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1346 dni
Ilość komentarzy: 1305
Oceny: +5784
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
01.11.2015 / 13:37:21
a jednak sie rozplakal, wczoraj taki potulny baranek, i znowu dzielo szatanskie przeciwko Chelsea w postaci sedziow i slabo napompowanej pilki
Hahahaahah hipokryta jebany w dupę.
Niech ci Romcio okularki kupi - Ewidentna ręka Terrego tuż przed polem karnym + to co zrobił Costa (nie wyobrażam sobie innej opcji niż zawieszenie) to tego nie widziałeś? Ale sędzia myli się tylko na niekorzyść Chelsea haha :)
Ile twoja drużyna zrobiła, żeby wygrać ten mecz? Tak to grało Leicester... Rok temu.

/ -61
Jebany śmieciu naucz się szacunku, bo Cię zabiję.
escobar81
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 1912
Oceny: +11551
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Fiorentina Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Real Madryt
01.11.2015 / 11:33:08
I znowu winny sędzia. Co to za człowiek. Żenada jednym słowem. Jakby się tak nie napinał przez lata to może los by go oszczędził a tak stał się piłkarskim pośmiewiskiem. Szacunek, honor, skromność - tego mu zabrakło.
01.11.2015 / 11:32:25
Nie wierzę...po każdym meczu pretensje do arbitra tylko nie do siebie. Coś mi się wydaję, że chyba straci szacunek kibiców i piłkarzy. Sędzia ma prawo doliczać minut tyle ile chce doliczył dwie Coutinho strzelił bramkę trzeba było lepiej go pilnować. Panie Mourinho kiedyś te wypowiedzi pana były śmieszne i każdy dystans miał do nich ale teraz to już żałosne to jest.
pacman87veb
Zarejestrowany od: 404 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +36
Arsenal Londyn Zagłębie Lubin Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
01.11.2015 / 11:09:58
Jak by Chelsea strzelila w doliczonym czasie pierwszej połowy nie było by tematu, z kolei do akcji po odbiorach to sa zawodnicy przypisani pod dana pozycje na boisku i maja role do odegrania jak sa pogubieni to ich nie ma w danym momencie na swojej pozycji idzie kontra i robi sie akuku. Taka jest pilka która z reguly nie wybacza bledów. Dla mnie to piłkarze chelsea nie współpracuja ze sobą, nie wspierają się na wzajem i jest mi ich szkoda bo to dobre chlopaki, za to Mou to dla mnie cwaniaczek i mi go nie szkoda