betclic

Mourinho: Nie ma pośpiechu z Mchitarjanem

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 14:00, Komentarzy: 2

0
2
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Jose Mourinho zapowiedział, że będzie spokojnie wprowadzał do gry Henricha Mchitarjana.

Reprezentant Armenii trafił do Manchesteru United latem tego roku. Klub z Old Trafford zapłacił za niego Borussii Dortmund 30 milionów funtów. Na razie Mmchitarjan gra jednak niewiele - w dwóch meczach zaliczył tylko 29 minut.

- Wielu menedżerów najpierw kupuje piłkarzy, a potem wystawia ich w składzie, by bronić swoich decyzji. Wybrałem tego piłkarza, kupiłem go, a teraz pokazuję, że miałem rację. Taki jest ich sposób myślenia - mówi Mourinho.

- W moich drużynach tak nie jest. Myślę przede wszystkim o drużynie. Mchitarjan jest świetnym piłkarzem i jestem przekonany, że odniesie sukces. Nie ma jednak pośpiechu. Dam mu czas, na pokazanie, jaki jest dobry - zapewnia Portugalczyk.

- Moje wybory zawsze wywołują wielkie kontrowersje. Jeśli posadzę na ławce Matę, to powiedzie, że chce go sprzedać. Jeśli nie zagra Martial, to uznacie, że jest w kryzysie. Jeśli nie dam szansy Ashleyowi Youngowi, to będziecie mówić, że go nie lubię - zauważa Mourinho.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Klasa światowa
dawidinho
Zarejestrowany od: 1234 dni
Ilość komentarzy: 8529
Oceny: +53090
Kibicuje:
Borussia Dortmund
27.08.2016 / 14:49:28
"Moje wybory zawsze wywołują wielkie kontrowersje. Jeśli posadzę na ławce Matę, to powiedzie, że chce go sprzedać. Jeśli nie zagra Martial, to uznacie, że jest w kryzysie. Jeśli nie dam szansy Ashleyowi Youngowi, to będziecie mówić, że go nie lubię" Co jak co ale chłop ma rację, ale żeby nie było tak, że za 2 lata Mkhitaryan znów będzie grał w BVB... I to jest bardzo możliwe, bo jeżeli Tuchel będzie trenerem BVB do tego czasu to na pewno będzie chciał Mikiego znowu bo jak powiedział "jestem wielkim fanem talentu Henrikha" I miał pretensje do zarządu czemu jego nie zatrzymali...
Kluczowy zawodnik
Szmugler
Zarejestrowany od: 294 dni
Ilość komentarzy: 2459
Oceny: -20441
Kibicuje:
Real Madryt
27.08.2016 / 14:39:31
/ -18
Mourinho poda się do dymisji bo jest slaby

Tabela