betclic

Mourinho: nie mam problemu z Wengerem

Ostatnia aktualizacja: 05/08/15 11:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Pal2iyawit / Shutterstock.com

Nie mam problemu z Arsenem Wengerem - mówi Jose Mourinho.

Portugalczyk nawiązuje do głośnej sytuacji z niedzielnego meczu o Tarczę Wspólnoty między Arsenalem a Chelsea. Menedżerowie obu drużyn nie podali sobie rąk. Kto chciał, a kto nie, i dlaczego - to już kwestia sporna.

- Nie chcę robić z tego wielkiej historii. Kiedy idzie się ulicą, to nie trzeba podawać ręki każdemu. Nie sądzę, żeby menedżer musiał ściskać dłoń komuś, kto sobie tego nie życzy - komentuje Mourinho.

Władze Premier League przywiązują dużą wagę do zachowania szkoleniowców. We wtorek odbyło się spotkanie działaczy ligi z menedżerami. Kłótnie w strefach technicznych nie będą tolerowane. - Zgadzam się całkowicie - mówi Mourinho. - W zeszłym sezonie nie miałem żadnego zatargu z sędzią technicznym - dodaje Portugalczyk.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Junior
Carlitho
Zarejestrowany od: 661 dni
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +682
Kibicuje:
Manchester United
06.08.2015 / 22:20:01
Typowy mou, zawsze wywija jakies szczeniacze zachowania, raz wlozy palca śp. Vilanovie, drugi gada glupoty na konferencjach , teraz reki nie poda. Dla mnie takie numery w tym wieku nie powinny miec miejsca, wybryki jak u dzieciaka. Mourinho szacunku i kultury nigdy sie juz nie nauczy

Tabela