betclic

Mourinho: Nie martwię się o posadę

Ostatnia aktualizacja: 31/10/15 08:30, Komentarzy: 3

2
3
Fot. Pal2iyawit / Shutterstock.com

Media coraz częściej spekulują o zwolnieniu Jose Mourinho. Menedżer Chelsea nie martwi się jednak swoją sytuacją. Tak przynajmniej stwierdził na konferencji prasowej.

- Martwię się o wyniki. Martwię się o zwycięstwo w sobotnim meczu z Liverpoolem. Martwię się o odzyskanie miejsca w czołówce tabeli. Nie martwię się za to o posadę i moją przyszłość. Nie tracę nawet sekundy, by o tym myśleć - twierdzi Mourinho.

- Chciałbym zrozumieć, dlaczego wiele osób jest tak podekscytowanych i zadowolonych z tego, że ktoś inny może stracić pracę. To dziwne. Nie należę do tego świata. Nienawidzę, gdy ludzie tracą pracę. Nie tylko w futbolu, ale w każdej branży - powiedział Portugalczyk.

Chelsea po dziesięciu kolejkach zajmuje piętnaste miejsce w tabeli Premier League. Na koncie ma zaledwie jedenaście punktów.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Junior
Rediks
Zarejestrowany od: 612 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +165
Kibicuje:
Liverpool FC
31.10.2015 / 12:52:56
Szkoda Mourinho ale moim zdaniem albo Chelsea go zwolni i spróbują jeszcze coś ugrać w tym sezonie albo go zatrzymają , ten sezon będzie już najprawdopodobniej zmarnowany i zaczną znowu coś grać w następnym :/ Za dużo porażek w tym sezonie i jeśli się nie da zawodnikom mocnego impulsu ( jak np. zmiana trenera ) to raczej się nic nie zmieni :/ Ale obym się mylił i Mourinho dał rade jeszcze podnieść z kolan Chelsea .
Solidny ligowiec
Wutka
Zarejestrowany od: 1542 dni
Ilość komentarzy: 1363
Oceny: +4573
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska San Marino Miedź Legnica
31.10.2015 / 08:45:42
Jose powinien przestać się wychylać w prasie i ruszyć dupę, żeby w końcu Chelsea zaczęła ponownie wygrywać. Jestem wielkim fanem Chelsea i bardzo mnie martwi obecna postawa The Blues. Brak motywacji czy też nagły spadek formy....a może im się nie chce? Wielu z nich zostawia serce na boisku, ale myślę, że pomimo zaawansowanego wieku taki gracz jak Frank Lampard byłby ogromnym wzmocnieniem. Begovic to dobry bramkarz. ale Thibaut to jednak klasa wyżej od niego. Wygrana z Liverpoolem będzie świetną okazją na przełamanie, chociaż tego było już kilka i nic się nie działo lepszego.
Junior
Arkadiass
Zarejestrowany od: 1183 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +386
Kibicuje:
Chelsea Londyn Olympique Lyon Inter Mediolan Polska Porto Zenit Termalica Nieciecza
31.10.2015 / 08:40:23
Fakt, ma rację, jak można się ekscytować, że ktoś mimo starań i chwilowego kryzysu może stracić pracę.
Wszystkim życzącym zwolnienia Mou z posady trenera Chelsea życzę aby ich też spotkały takie przyjemności.

Tabela