betclic

"Nie zakończę kariery w Chelsea"

Ostatnia aktualizacja: 16/10/15 10:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. almonfoto/Shutterstock

Jose Mourinho przyznał, że chce być trenerem jeszcze przez kolejne 15 lat. Powiedział również, że nie zakończy swojej kariery trenerskiej w Chelsea Londyn.

Portugalczyk zapytany o swoje plany na przyszłość, odpowiedział - Trudno powiedzieć, ale jeśli pytacie mnie o to, ile lat będę jeszcze trenerem, powiem - jestem od 15, to jeśli dam radę, będę przez kolejne 15 lat.

- Czy jestem w stanie spędzić 15 lat na Stamford Bridge? Nie wiem. Nie sądzę. Dzisiejszy futbol na to nie pozwala. Więc prawdopodobnie nie zakończę kariery w Chelsea. Chciałbym, ale to raczej niemożliwe -  przyznał.

- Sądzę, że czeka nas podobna powieść. Mam nadzieję, że w ciągu 15 lat. Mogę jedynie powiedzieć, że nie będzie to kontrowersyjna książka. Będzie miała wiele rozdziałów. Pierwszy zacznie się teraz, kiedy mam na koncie cztery porażki w ośmiu ligowych spotkaniach, z dwoma przegranymi u siebie. A to więcej niż miałem ich w stu poprzednich domowych pojedynkach - opowiadał Mourinho.

- Taki jest początek nowej powieści. Ale to będzie książka z wieloma dobrymi momentami, pucharami i trofeami. Nie sądzę, że będę mistrzem jeszcze tylko dziesięciokrotnie - zakończył.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!