betclic

Mourinho o Kloppie: Nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 15:23, Komentarzy: 0

10
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Jose Mourinho na konferencji poprzedzającej ligowe spotkanie z Liverpoolem opowiadał o rywalu, Jurgenie Kloppie i celach Chelsea na ten sezon. 

Portugalczyk przyznał, że nie może obiecać miejsca w pierwszej czwórce Premier League. - Nie mogę tego obiecać - powiedział cytowany przez serwis goal.com.

Zapytany o Kloppa, odpowiedział - Nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, ponieważ futbol nie zezwala na to - przyznał menedżer "The Blues". - Jest gościem, którego bardzo szanuję i z którym mam dobre relacje - dodał.

- Praca jaką wykonał w roli trenera, mówi sama za siebie. Wyjąwszy ostatni sezon, o którym powinniśmy zapomnieć, jest on jednym z najlepszych szkoleniowców w Europie - ocenił Mourinho.

O najbliższym rywalu powiedział - W ubiegłym sezonie Liverpool nie wygrał niczego i nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, ale wciąż jest wielkim klubem. Dwa lata temu Manchester nie zakwalifikował się ani do Ligi Mistrzów, ani nawet do Ligi Europy, a to ciągle potężny klub.

- W mojej karierze każdy mecz to walka o wygraną. Nie zawsze zwyciężam, lecz każdy mecz to walka o trzy punkty - stwierdził.

- Nie muszę wam tego mówić - odpowiedział krótko na pytanie o Evę Carneiro.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela