Mourinho o remisie: Nasz najlepszy mecz w sezonie

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 21:36, Komentarzy: 9

0
9

Manchester United zremisował u siebie ze Stoke City 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 7. kolejki angielskiej Premier League, jednakże szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho wyznał, że to był najlepszy występ jego podopiecznych w bieżących rozgrywkach.

- To po prostu nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Mogło być 3:0 lub 4:0 po pierwszej połowie. Pod koniec spotkania mogliśmy mieć na swoim koncie sześć czy siedem bramek. Nie mogę uwierzyć, że to starcie zakończyło się tylko wynikiem 1:1. Nie zasłużyliśmy na to - grzmiał portugalski taktyk.

Mourinho w kilku zdaniach przeanalizował zremisowany pojedynek. - W pierwszej połowie, już w pierwszej minucie, mieliśmy niesamowitą okazję na gola. Kilka chwil później kolejną, kiedy Paul Pogba stanął naprzeciwko bramki Stoke. W pierwszej części gry mieliśmy 3-4 okazje bramkowe i w drugiej podobnie.

- Trafiliśmy w poprzeczkę, a zrobiliśmy wszystko, co było możliwe. Zagraliśmy dobry futbol. Graliśmy piłką, ruszaliśmy się na boisku, konstruowaliśmy wiele akcji. To był naprawdę dobry występ, który powinniśmy wygrać, a ostatecznie straciliśmy dwa punkty - podsumował były opiekun londyńskiej Chelsea.
Źródło: asinfo