Mourinho: Powinno być 3:0 albo 4:0 do przerwy

Shutterstock
Manchester United zremisował u siebie z AFC Bournemouth 1:1 w sobotnim spotkaniu Premier League. Jose Mourinho, menedżer „Czerwonych Diabłów”, powiedział, że jego zespół nie wygrał z powodu świetnego występu w bramce Artura Boruca.

Nie wygraliśmy tylko dlatego, ponieważ Boruc zanotował zdumiewający występ

- Nie mieliśmy szczęścia. Nie byliśmy wystarczająco dobrzy, aby przełożyć naszą dominację, jaką mieliśmy, na gole -

Zawodnikiem meczu był bramkarz rywali. To niewiarygodne, że zmarnowaliśmy tak wiele sytuacji. Graliśmy zdumiewającą piłkę w pierwszej połowie. Powinno być 3:0 lub 4:0 i nie wiem, jak skończyło się 1:1. W drugiej połowie straciliśmy trochę na jakości. Rywale tylko się bronili. Zasłużyliśmy na pewne zwycięstwo, ale nie udało się. Straciliśmy dwa punkty i szansę, aby zmniejszyć stratę do czołówki