betclic

Mourinho: Straciłem tytuł na rzecz Ranieriego, to duże emocje

Ostatnia aktualizacja: 03/05/16 22:01, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

Zdobycie tytułu Premier League przez Leicester City oznacza pożegnanie z koroną dla Chelsea. The Blues zwyciężyli w rozgrywkach ligowych w zeszłym roku, kiedy prowadził ich Jose Mourinho.

- Chciałbym pogratulować wszystkim związanym z Leicester: piłkarzom, pracownikom, właścicielom i kibicom. Straciłem tytuł na rzecz Claudio Ranieriego i są to duże emocje
- powiedział Portugalczyk.

To właśnie "The Special One" zastąpił Claudio Ranieriego na stanowisku trenera Chelsea w 2004 roku. Od początku nie cieszyli się najlepszymi relacjami.

Tymczasem media na Wyspach Brytyjskich od dłuższego czasu donoszą, że Mourinho będzie nowym menadżerem Manchesteru United. Sam zainteresowany jak na razie nie potwierdził tej informacji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
vilando
Zarejestrowany od: 750 dni
Ilość komentarzy: 1019
Oceny: +4703
Kibicuje:
Chelsea Londyn Inter Mediolan Real Madryt
03.05.2016 / 22:59:29
"Zdobycie tytułu Premier League przez Leicester City oznacza pożegnanie z koroną dla Chelsea." Dziękuję Panie redaktorze za tę cenną informację gdyby nie te słowa nikt by się tego nie domyślił.
Senior
bosze
Zarejestrowany od: 893 dni
Ilość komentarzy: 704
Oceny: +5882
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska Lechia Gdańsk
03.05.2016 / 22:13:23
bardzo nieładne było ze strony Mourinho stwierdzenie, że Ranieri niczego nie osiągnął. Stało się to przed meczem Chelsea z Leicester, który Londyńczycy przegrali. To na pewno zabolało Jose, a co dopiero mistrzostwo Leicester.

Tabela