betclic

Mourinho: To dla nas kluczowy mecz

Ostatnia aktualizacja: 08/12/16 10:19, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Oleskandr Osipov / Shutterstock.com

Manchester United zagra na wyjeździe z Zorią Ługańsk na zakończenie rywalizacji w grupie A Ligi Europy. „Czerwone Diabły” muszą zdobyć przynajmniej punkt, aby zapewnić sobie awans do fazy pucharowej.

- To ważne dla drużyny, aby mieć więcej opcji. Uważam, że Jones i Rojo grają zdumiewająco dobrze, ale grają w każdym kolejnym spotkaniu. Teraz wraca Bailly, ale wiemy, że stracimy go na kilka tygodni, bo pojedzie na Puchar Narodów Afryki. Jednak w okresie świąt, kiedy gramy co trzy dni, ważne jest mieć kolejną opcję
- powiedział Mourinho cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Wiemy, że jest to dla nas kluczowy mecz. Jeśli przegramy, to możemy odpaść. Tego nie chcemy, chcemy awansować. Zoria już odpadła, ale został jej jeszcze jeden mecz i uważam, że będą starali się w nim zwyciężyć - dodał portugalski szkoleniowiec.

- Chcemy wygrać i awansować do fazy pucharowej. Chcemy dojść w tych rozgrywkach jak najdalej, krok po kroku. Pierwszy krok jest trudny, wyjście z grupy jest bardzo trudne - stwierdził.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
kola1910
Zarejestrowany od: 513 dni
Ilość komentarzy: 487
Oceny: +3432
Kibicuje:
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Real Madryt
08.12.2016 / 12:05:39
Pieniądze nieporównywalnie mniejsze niż w lidze mistrzów i dużo mniejszy prestiż sprawiają że takie kluby jak Manchester United nie zawsze podchodzą na 100% do takich rozgrywek.
Trampkarz
HijoDelSol84
Zarejestrowany od: 166 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +5
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa
08.12.2016 / 10:30:18
Do czego to doszło żeby drżeć o United przed meczem z takim rywalem.