betclic

"Trzeba być odważnym, żeby mnie krytykować"

Ostatnia aktualizacja: 22/10/15 15:23, Komentarzy: 3

1
3
Fot. Alicia Chelini/Shutterstock

Jose Mourinho w wywiadzie dla "The Guardian" stwierdził, że jest samotnym facetem i w futbolowym świecie nie ma zbyt wielu przyjaciół. Powiedział również, że nie obchodzi go to, co inni o nim mówią.

- Żyję w innym świecie. Nie jestem człowiekiem, który ma władzę. Jestem tylko samotnym facetem w tym nowoczesnym świecie futbolu - przyznał.

- Robię swoje. Nie jestem politykiem, nie jestem piarowcem. Nie obchodzi mnie, co ludzie o mnie myślą. Nie interesuje mnie to, sami wiecie, jaki jestem - podkreślił Portugalczyk.

- Kiedy przeżywam wspaniałe chwile, to tak jakby nic się nie działo. Gdy mam słaby moment, to płacę za to trochę więcej. Nie mam wielu przyjaciół w świecie piłki - zaznaczył.

- Niektórzy z nich są naprawdę odważni. By krytykować kogoś z moją historią, trzeba być odważnym, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że ktoś taki jak ja odpowie: "Zamknij się. Niczego nie wygrałeś w swoim życiu - mówił Mourinho.

- Ale ja tego nie zrobię. Ja tylko pracuję i mam nadzieję, że dobre wyniki w końcu przyjdą. Dobrze wiecie, że stabilność dla trenerów, to przeszłość. Jest przeszłością dla wszystkich, z wyjątkiem kilku "special ones" - zakończył menedżer "The Blues".
Źródło: The Guardian
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
bonzo
Zarejestrowany od: 1193 dni
Ilość komentarzy: 4739
Oceny: +1698
Kibicuje:
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
22.10.2015 / 19:10:50
Piękne, kolejny odcinek z cyklu "Żoze Kurwinio o swoim bólu dupy" xDDD To mi się nigdy nie znudzi ;DDD

Szkoda że nie wpadł na to że gdyby nie był taką pizdą jak jest dla wszystkich naokoło, to może by się paru przyjaciół i w świecie futbolowym znalazło? ;D
Solidny ligowiec
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1665 dni
Ilość komentarzy: 1639
Oceny: +1953
Kibicuje:
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
22.10.2015 / 19:35:30
Właśnie jakby był pizdą to myślałby, że ma wielu przyjaciół. Na chuj ślepy optymizm skoro bycie realistą jest praktyczniejsze ;)
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 4884
Oceny: +48190
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
22.10.2015 / 18:06:49
Zawsze taki sam