betclic

Mourinho zamieni Chelsea na PSG?

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 14:40, Komentarzy: 2

6
2
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Jose Mourinho przygotowuje się na zwolnienie z Chelsea. Przedstawiciele Portugalczyka sondowali możliwość podpisania kontraktu z PSG i Interem Mediolan - informuje ESPN.

Pozycja Mourinho w Chelsea jest coraz słabsza. Mistrzowie Anglii fatalnie rozpoczęli nowy sezon, a Portugalczyk wydaje się bezradny wobec słabych wyników swojej drużyny. Według angielskiej prasy Mourinho ma tylko kilka dni na przekonanie Romana Abramowicza, że jest w stanie ugasić pożar trawiący klub ze Stamford Bridge. Jeśli to się nie stanie, to pożegna się z pracą. Nie uratuje go nawet czteroletni kontrakt opiewający na ponad 30 milionów funtów.

Agenci reprezentujący Jose Mourinho już przystąpili do tworzenia planu na wypadek zwolnienia swojego klienta. Według ESPN pierwszym wyborem Portugalczyka jest PSG. Mistrzowie Francji nie szczędzą pieniędzy na realizacje ambicji. Najważniejszy cel wciąż jednak nie został osiągnięty - jest nim zwycięstwo w Champions League. W dodatku Mourinho mógłby stać się drugim trenerem w historii, który wygrał mistrzostwo w pięciu różnych ligach. Wcześniej takiej sztuki dokonał Tomislav Ivić, były trener m.in. FC Porto i Olympique Marsylia.

Przedstawiciele Portugalczyka mieli też rozmawiać z Interem Mediolan. Kilka lat temu Mourinho doprowadził go do wielkich sukcesów - mistrzostw Włoch i przede wszystkim zwycięstwa w Lidze Mistrzów w 2010 roku.
Źródło: ESPN
Dodaj komentarz
Junior starszy
pro-rok
Zarejestrowany od: 1153 dni
Ilość komentarzy: 257
Oceny: +936
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
27.10.2015 / 16:55:35
jose dawaj do legii
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 636 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6149
Kibicuje:
Real Madryt
27.10.2015 / 16:36:00
PSG może mieć jakieś szanse, natomiast Inter jest zbyt małym klubem obecnie.

Tabela