betclic

Mourinho zdradził cele na sezon

Ostatnia aktualizacja: 22/07/15 08:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Pal2iyawit / Shutterstock.com

Jose Mourinho jest przekonany, że Chelsea może obronić tytuł mistrza Anglii nawet bez znaczących ruchów transferowych.

Na razie Portugalczyk dokonuje tylko drobnych korekt w kadrze swojej drużyny. Z Monaco wypożyczył Radamela Falcao, który ma wypełnić lukę w ataku po odejściu Didiera Drogby. Do roszady doszło także w bramce. Do Arsenalu przeniósł się Petr Cech, a w jego miejsce sprowadzono ze Stoke Asmira Begovicia. 

Mourinho bierze jeszcze pod uwagę kupno obrońcy, bo blisko powrotu do Atletico Madryt jest Filipe Luis. - Jeśli odejdzie, to będziemy musieli wziąć kogoś na jego miejsce. Poza tym kadra jest zamknięta – mówi portugalski menedżer. - Zawodnicy na pewno się cieszą, że klub im ufa. Przesłanie jest jasne: jesteście mistrzami, wierzymy w was.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Chelsea chciała za 20 milionów funtów kupić Johna Stonesa z Evertonu, ale oferta została odrzucona.

Mourinho ciekawie mówi o planach na najbliższy sezon. Wcale nie ma obsesji na punkcie zwycięstwa w Lidze Mistrzów. A przynajmniej się z nią nie zdradza. - Mam tylko jeden cel: wygrać następny mecz - mówi o czymś, co w Polsce nazywamy metodą małych kroków.

Chcemy zrobić postęp, stale udoskonalać naszą grę. Staram się nadać drużynie nowe cechy, sprawić, żeby była trochę bardziej nieprzewidywalna. To fajne wyzwanie, by osiągnąć to bez nowych piłkarzy - mówi Portugalczyk.

Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Senior
mefiu541
Zarejestrowany od: 1343 dni
Ilość komentarzy: 500
Oceny: +1781
Kibicuje:
Chelsea Londyn Manchester United AC Milan Juventus Turyn Włochy Real Madryt
22.07.2015 / 08:07:13
Chelsea wygra mistrzostwo bo Mourinho potrafi wyciągnąć z zawodników wszystko co najlepsze i zmotywować na maksa

Tabela