betclic

Mourinho: chrońcie Costę przed rywalami!

Ostatnia aktualizacja: 23/08/15 08:07, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Laszlo Szirtesi / Shutterstock.com

Jose Mourinho uważa, że Diego Costę wyprzedza jego reputacja, a sędziowie powinni bardziej chronić go przed atakami rywali.

Portugalczyk odniósł się do sytuacji z meczu przeciwko Manchesterowi City, kiedy to Fernandinho zaatakował Costę łokciem.

- Gwarantuję, że jeśli Diego zrobiłby coś takiego, wyleciałby z boiska. A jeśli by nawet nie wyleciał, na podstawie zapisu wideo i tak by go ukarano. Gwarantuję - powiedział.

- Ciągle mówimy o reputacji, ale to, co ja widzę, mecz po meczu, jest ciągle takie samo. Costa wykonuje swoją pracę i nic poza tym. Wystarczająco wiele razy zachowywał się tak, że można było zapomnieć o jego reputacji. Powiedzcie mi, kiedy to nastąpi? Nie uważam, żeby grał zbyt siłowo - dodawał Mourinho.

Menedżer Chelsea uważa, że rywale obierają sobie Costę za cel i starają się go prowokować.

- Ale co można zrobić? Sędziowie mają siłę decyzyjną, mogą to analizować. My nie możemy zrobić nic. Mówią nam, jak się zachowywać w naszej strefie. Nie narzekać. Nie wykonywać gestów. Nie kontaktować się z asystentami, którzy w powtórkach telewizyjnych mogliby zobaczyć: była kartka czy nie była, był karny czy nie był. Tak nam powiedziano i tak robimy - zakończył Portugalczyk.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Senior
gimbus2005
Zarejestrowany od: 1326 dni
Ilość komentarzy: 748
Oceny: +6717
Kibicuje:
Manchester United Manchester City Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
23.08.2015 / 10:30:49
HAHA ten Mourinho coraz bardziej pokazuje ze ma nawalone, "chroncie Coste przed rywalami" śmiech na sali :D