betclic

Moyes: Odrzuciłem wiele ofert, nie uszanowali umowy

Ostatnia aktualizacja: 17/11/15 12:46, Komentarzy: 2

0
2
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

David Moyes w zeszłym tygodniu został zwolniony z funkcji trenera Realu Sociedad. Szkocki menadżer wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jest rozczarowany decyzją działaczy klubu z San Sebastian.

– Jestem rozczarowany faktem, że musiałem zakończyć pracę w Realu Sociedad. Gdy obejmowałem drużynę w listopadzie 2014 roku, postawiono mi za cel utrzymanie zespołu w Primera Division. Udało mi się wykonać to zadanie i zakończyliśmy sezon na dwunastej pozycji w tabeli. Zrobiliśmy duże postępy. Zdołaliśmy wygrać m.in. z FC Barceloną – zaznaczył 52-letni szkoleniowiec.

Drużyna z Estadio de Anoeta zajmuje obecnie szesnaste miejsce w tabeli Primera Division. Ma dwa punkty przewagi nad Levante, które jest na ostatniej pozycji w lidze.

Mimo że ostatnio nasze wyniki nie były zadowalające, mogliśmy zająć dobre miejsce na koniec rozgrywek. Jestem o tym przekonany. Nieszanowanie warunków umowy jest rozczarowujące, zwłaszcza, że ja respektowałem postanowienia zawarte w kontrakcie. Odrzuciłem w ostatnich miesiącach wiele ofert z różnych klubów – dodał Moyes.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Trampkarz
snajpa93
Zarejestrowany od: 587 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +38
Kibicuje:
Arsenal Londyn Olympique Lyon AC Milan Polska
17.11.2015 / 16:35:07
A mi się wydaje, że do średniaków się nadaje. Gdy trenował Everton, całkiem nieźle sobie radzili w PL. W Manchesterze chyba była za duża presja dla niego.
Junior
TrueRedDevil
Zarejestrowany od: 595 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +194
Kibicuje:
Manchester United
17.11.2015 / 14:32:57
moyes , oj moyes ... tys sie nadawal do tarcia chrzanu ino

Tabela