betclic

Możdżeń: To dla mnie tylko mecz

Ostatnia aktualizacja: 13/08/16 11:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z niedawnego meczu Korony)

- Mecz mógł się skończyć remisem. Lechia się cofnęła, dzięki czemu dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Zabrakło chyba przede wszystkim skuteczności w polu karnym gdańszczan, co się na nas zemściło - mówił pomocnik kieleckiej drużyny Mateusz Możdżeń.

Drużynie kieleckiej Korony nie udało się wywalczyć żadnego punktu w Gdańsku oraz podtrzymać zwycięskiej passy. - Mecz mógł się skończyć remisem. Lechia się cofnęła, dzięki czemu dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Zabrakło chyba przede wszystkim skuteczności w polu karnym gdańszczan, co się na nas zemściło. Goniliśmy wynik, a ostatecznie wracamy z niczym - zaznaczył pomocnik kielczan cytowany przez oficjalną witrynę gdańszczan.

Możdżeń przez rok reprezentował barwy Biało-Zielonych. W piątek w starciu z Lechią odnotował trafienie z rzutu wolnego. Na pytanie, czy ta bramka była dla niego dodatkowym smaczkiem, odpowiedział: - Zbyt krótko tutaj byłem, bo tylko rok, aby w ten sposób myśleć o tym. Sporo osób z Gdańska znam, utrzymuję kontakt, ale to już za mną. Wiadomo, że trochę serca tutaj zostawiłem, ale był to dla mnie po prostu kolejny mecz - dodał zawodnik Korony.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela