betclic

"Możemy obserwować triumfalny powrót Skorupskiego do Rzymu"

Ostatnia aktualizacja: 09/12/15 13:41, Komentarzy: 2

15
2
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

"La Gazzetta dello Sport" zastanawia się, jak w przyszłym sezonie będzie wyglądał skład Romy. Zdaniem włoskiego dziennika ważnym elementem nowej układanki może być Łukasz Skorupski.

Były bramkarz Górnika jest ostatnio w świetnej formie. W miniony weekend zbierał fantastyczne recenzje za występ przeciwko Hellas Werona, w którym zaliczył kilka interwencji wysokiej klasy. Obronił m.in. trudny strzał Luki Toniego.

Latem Skorupski przeszedł do Empoli na zasadzie rocznego wypożyczenia z Romy. "La Gazzetta dello Sport" uważa, że przed Polakiem rysuje się interesująca przyszłość w barwach stołecznego klubu. 

"Skorupski średnio zaczął grę w Empoli, ale od pewnego czasu utrzymuje bardzo wysoką formę. Latem przyszłego roku Romę opuści Wojciech Szczęsny, który wróci do Arsenalu. Biorąc pod uwagę, że wygasają też kontrakty Morgana de Sanctisa i Bogdana Lobonta, to możemy być świadkami triumfalnego powrotu Skorupskiego do Rzymu" - pisze "La Gazzetta dello Sport".

Dziennik dodaje, że pozycja bramkarza to od dłuższego czasu pięta achillesowa drużyny z Rzymu. Autor tekstu podkreśla, że problemu nie rozwiązało nawet przyjście do klubu Szczęsnego.
Źródło: gazzettaworld.gazzetta.it
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
makaoq6
Zarejestrowany od: 915 dni
Ilość komentarzy: 1756
Oceny: +9424
Kibicuje:
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
09.12.2015 / 15:07:11
,,Dziennik dodaje, że pozycja bramkarza to od dłuższego czasu pięta achillesowa drużyny z Rzymu. Autor tekstu podkreśla, że problemu nie rozwiązało nawet przyjście do klubu Szczęsnego.'' Gówno prawda. ,,piętą achillesa'' Romy jest obrona, Wojtek dobrze się spisuje na swojej pozycji a obrona jest do dupy.
Kluczowy zawodnik
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 2566
Oceny: +10556
Kibicuje:
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
09.12.2015 / 14:54:44
Skorupski 1 romie

Tabela