betclic

"Mraz ma najlepszą lewą nogę w Ekstraklasie"

Ostatnia aktualizacja: 30/05/16 20:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Jakie 11 goli? Zdobyliśmy z Josipem 22 bramki i tak na to trzeba patrzeć. Byliśmy w dwójkę napastnikami i ten nasz dobytek powinien być liczony łącznie - mówi napastnik Piasta Gliwice Martin Nespor w rozmowie z oficjalną witryną gliwiczan.

Słowacki snajper w kilku zdaniach ocenił zakończony sezon. Przypomnijmy, że Piastunki zostały wicemistrzami Polski. - Jestem bardzo zadowolony z wyniku jaki osiągnęliśmy. Myślę, że dla wszystkich mieszkańców Gliwic jest równie wielki sukces jak i dla nas. To był zdecydowanie najlepszy sezon w mojej karierze i przychodząc do Piastem nawet o czymś takim nie marzyłem - zaznaczył Nespor.

- Nie da się cały czas wygrywać. W każdym meczu walczyliśmy do końca i myślę, że kibice to widzieli. Nie odpuszczaliśmy, staraliśmy się, ale czegoś brakowało. Nie przegrywaliśmy częściej niż wcześniej, ale tych remisów było zdecydowanie za dużo. Taki już jest sport - przekonuje napastnik Piasta i równocześnie zaznacza, że nie ma dla niego znaczenia, ile goli strzelił, bo dla niego najważniejsze jest dobro całego zespołu.

Nespor został również zapytany o współpracę z Patrikiem Mrazem. - Patrik to świetny piłkarz. Ma najlepiej ułożoną lewą nogę w lidze i to nie podlega żadnej dyskusji. Gdyby nie jego dośrodkowania, to myślę, że nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Zdobycie bramki po jego centrze, to tak naprawdę tylko kwestia odpowiedniego timingu. Jeśli nie trafię odpowiednio, to mam pewność, że Mrazik pośle za moment identyczną piłkę - to niesamowity komfort - zapewnił bramkostrzelny gracz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela