betclic

Mraz: Najpierw Pogoń, potem Legia

Ostatnia aktualizacja: 30/04/16 07:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W obecnej kolejce Piast Gliwice będzie walczyć o ligowe punkty z Pogonią Szczecin. Patrik Mraz przyznaje, że to będzie bardzo wymagający mecz, ale - ze względu na czwartkową porażkę Legii - wszystko znów jest możliwe.

Stołeczny klub przegrał w Lubinie z Zagłębiem 0:2. - Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Legia nie wywiezie z Lubina trzech punktów. Ale nie ukrywam, że po meczu było to naprawdę fajne. Mimo to nasz cel się nie zmienił - wciąż musimy wygrać w niedzielę z Pogonią - mówi Mraz cytowany przez oficjalną witrynę Piastunek.

Obecnie - jeśli gliwiczanie wygrają pozostałe cztery spotkania - zdobędą tytuł mistrza Polski. - Sytuacja jest zdecydowanie bardziej komfortowa niż jeszcze wczoraj przed meczem. Ale spokojnie - najpierw Pogoń, potem Legia. Nie na odwrót. Wykonujmy krok po kroku, bądźmy konsekwentni - dodaje.

W niedzielę przy Okrzei Niebiesko-Czerwoni zmierzą się z szczecińską Pogonią. Portowcy wciąż liczą się w walce o podium. - Pogoń przyjedzie zgarnąć trzy punkty. Oni naprawdę mają zawodników z określoną już jakością i ten mecz będzie bardzo wymagający. Ale jestem dobrej myśli. Czujemy się silni! - zaznacza Mraz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!