betclic

Patrik Mraz: Zawiedliśmy całe Gliwice

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 19:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Dotąd wygrywaliśmy mecze pressingiem. Teraz troszkę się cofnęliśmy, przynajmniej tak mi się wydaje. W najważniejszym meczu sezonu dostaliśmy cztery bramki - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Patrik Mraz.

Po 35. kolejkach niebiesko-czerwoni zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej drugie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie trzydzieści siedem punktów. Na chwilę obecną nad trzecią Cracovią mają cztery "oczka" przewagi.

- Dotąd wygrywaliśmy mecze pressingiem. Teraz troszkę się cofnęliśmy, przynajmniej tak mi się wydaje. W najważniejszym meczu sezonu dostaliśmy cztery bramki. Szkoda cokolwiek więcej mówić - stwierdził obrońca Piastunek, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Straciliśmy gole po naszych błędach. Tak być nie może. Legia zdobyła cztery bramki i zasłużyła na zwycięstwo, a my nie sprostaliśmy oczekiwaniom całych Gliwic. Naprawdę tego żałujemy. Ale już nic nie możemy zrobić - zaznaczył.

- Widać było, że ten mecz dla Legii był świętem. To naprawdę dobry zespół, ale nie taki nie do pokonania. Mimo to my im w tym meczu nie sprostaliśmy - podsumował doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela