MŚ dywizji IA w hokeju: Porażka Polski po dogrywce z Kazachstanem

katatonia82/Shutterstock
Reprezentacja Polski przegrała z Kazachstanem po dogrywce 0:1 podczas Mistrzostw Świata dywizji IA w hokeju. Biało-czerwoni wywalczyli jednak cenny punkt za remis w regulaminowym czasie gry.

W pierwszej tercji meczu z faworyzowanym rywalem dosyć niespodziewanie to nasi zawodnicy mieli przewagę - oddali aż 13 strzałów na bramkę Kazachów, jednak żadnej okazji nie udało się wykorzystać.

Druga tercja również przebiegała pod dyktando biało-czerwonych, którzy wiąż jednak byli bardzo nieskuteczni. Trzecia odsłona to już wyrównana walka, ale żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki.

W dogrywce zwycięstwo Kazachstanowi zapewnił Kevin Dallman. Polska wywalczyła jednak cenny punkt za remis w regulaminowym czasie.

Po trzech kolejkach Polacy zajmują czwarte miejsce. Naszym następnym rywalem będą Węgry.