MU na kolanach! Pedro strzelił już po 30 sekundach gry! I ten gol Kante... [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Chelsea rozbiła Manchester United 4:0 na własnym stadionie w dziewiątej kolejce Premier League.

Spotkanie na Stamford Bridge zaczęło się od prawdziwego trzęsienia ziemi. Gospodarze za sprawą Pedro objęli prowadzenie po zaledwie trzydziestu sekundach gry. Po zagraniu z głębi pola Marcosa Alonso, piłka trafiła pod nogi hiszpańskiego skrzydłowego, który wykorzystując nieporadność stoperów "Czerwonych Diabłów", minął wybiegającego z własnej bramki Davida de Geę i umieścił piłkę w siatce.

Dwadzieścia minut później zawodnicy Antonio Conte prowadzili już 2:0. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Eden Hazard, piłka spadła pod nogi Gary'ego Cahilla, a ten strzałem z kilku metrów pokonał hiszpańskiego golkipera.

W drugiej połowie podopiecznych Jose Mourinho dobili Eden Hazard oraz N'Golo Kante.

W 62 minucie Nemanja Matić posłał prostopadłą piłkę do Belga, a ten strzałem z pola karnego po długim słupku pokonał Davida de Geę.

Osiem minut później dzieła zniszczenia dopełnił były piłkarz Leicester City. Francuz podwyższył na 4:0 po kapitalnej akcji indywidualnej. Pomocnik jednym zwodem minął dwóch zawodników "Czerwonych Diabłów" i pewnym, mierzonym strzałem posłał piłkę do bramki.

Chelsea rozbiła na własnym stadionie Manchester United 4:0. "The Blues" z dziewiętnastoma punktami zajmuje w tej chwili czwarte miejsce w Premier League. "Czerwone Diabły" mają o pięć punktów mniej i plasują się na siódmej pozycji.