MU wyeliminował City! Porażka Chelsea z "Młotami"

Ostatnia aktualizacja: 26/10/16 23:04, Komentarzy: 16

1
16

Manchester United pokonał u siebie Manchester City 1:0 (0:0) w najciekawszym środowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej.

Na Old Trafford zwycięskiego gola dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Juan Mata. Hiszpan dziewięć minut po przerwie wykorzystał świetne podanie w pole karne od Zlatana Ibrahimovica i płaskim strzałem przy słupku zaskoczył Wilfredo Caballero.

W kolejnej rundzie nie zagra Chelsea. "The Blues" nieoczekiwanie przegrali na Olympic Stadium z West Ham United 1:2. W ćwierćfinale rozgrywek wystąpi za to Southampton FC. "Święci" wyeliminowali Sunderland AFC, skromnie pokonując u siebie "Czarne Koty" 1:0.

* * * * * *
Wyniki środowych spotkań 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej:

Manchester United - Manchester City 1:0 (0:0)
Bramka: Mata 54.

West Ham United - Chelsea Londyn 2:1 (1:0)
Bramki: Kouyate 11, Fernandes 48 - Cahill 90.

Southampton FC - Sunderland AFC 1:0 (1:0)
27.10.2016 / 10:13:26
Tylko City grało rezerwami :) więc odpuścili puchar.
leniwiec
Zarejestrowany od: 104 dni
Ilość komentarzy: 1156
Oceny: +4685
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
27.10.2016 / 10:43:05
Guardiola nigdy nic nie odpuszczał, więc nie sądzę, żeby i to odpuścili. Rotowanie składem normalna rzecz.
27.10.2016 / 09:45:02
Brawo MU, przyda im sie ta wygrana, powodzenia!
Oceny: +14239
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
27.10.2016 / 06:25:37
O kurwa tego sie spodziewalem :o brawo Diably i Mloty !!
MU4EVER
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 452
Oceny: +409
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Atlético Madryt
27.10.2016 / 06:20:16
Ja tego nie rozumiem jak można co 2 mecz dobrze grać. Ostatnio remis z Lfc i chujowa gra United a w czwartek na luzie 4;1 wygrali z turasami, potem buła w Londynie 4 do 0 (padaka w kurwe) a teraz wygrana 1;0 z City (mogli więcej strzelić). UNITED brakuje regularności w meczach a najlepsze jest to że Mata który jest w dobrej formie siedzi na ławie w meczach z Live i Chelsea. To samo Carrick. Jose musi popracować nad tym żeby gracze MU grali ofensyną piłkę w każdym meczu a nie tak jak do tej pory.
"mogli więcej strzelić"? Wtf
Oglądałem mecz i nic takiego nie widziałem, obie strony były tak beznadziejne że się rzygać chciało. Bardzo słaby mecz, szczęście że trwało to tylko 90 minut bo dogrywki bym nie przeżył
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 198 dni
Ilość komentarzy: 1711
Oceny: +8508
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
27.10.2016 / 00:01:38
Jakbym postawił jakiś hajs oba mecze mi siadły liczyłem na West Ham że w końcu zacznie grać i cos w tym jest po 2 zwyciestwach w lidze pokazali pazur w pucharach i pokonali świetną w ostatnich tyg Chelsea więc szacunek! a co do MU obstawiłem że wygrają, wiadomo mniej prestiżowe rezerwy grają itp ale ludzie to są zawodowcy co zarabiają miliony na każdym froncie muszą być najlepsi więc cieszę się z dzisiejszych wyników!
ayufan
Zarejestrowany od: 426 dni
Ilość komentarzy: 290
Oceny: +338
Bayern Monachium Vegalta Sendai Japonia Lech Poznań Polska FC Bayern Monachium II
26.10.2016 / 23:50:21
@User401 aj tam gadanie, wg mnie pep popełnił błąd że nie zabrał Ilkaya na ten mecz, on ładnie potrafi napędzać akcje, i na pewno dużo lepiej by się spisał niż Fernando, stworzył my więcej sytuacji kolegom.
pierw 10 meczów bez porażki
potem 10 meczów bez zwycięstwa? Już jest 6.
skoczek121@interia.eu
Zarejestrowany od: 166 dni
Ilość komentarzy: 63
Oceny: +548
Manchester United Anglia AS Monaco PSG Francja AS Roma Juventus Turyn PSV Eindhoven Holandia Porto
26.10.2016 / 23:08:01
Cała angielska piłka. 3 dni temu Chelsea była nie do zatrzymania, MU w wielkim dole (żeby nie pisać wulgarnych słów). Teraz co prawda rozgrywki mniej prestiżowe, ale sytuacja się zmieniła o 180 stopni.