betclic

Murawski: Bilans z Legią mamy raczej pośrodku

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 16:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Pogoni)

– Mecze z Legią były różne, zdarzały się zwycięstwa, porażki. Bilans jest raczej pośrodku. Nie podchodzę do tego spotkania w inny sposób niż zwykle – powiedział przed meczem z Legią Warszawa zawodnik Pogoni Szczecin, Rafał Murawski.

Portowcy po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli jedenaste miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie jedenaście punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie jedno "oczko" przewagi.

Ostatnie zwycięstwo Pogoni z Legią (2:1) to sezonie 2014/2015. Wtedy przede wszystkim zagraliśmy wysoko i agresywnie. Stwarzaliśmy dużo kłopotów ich obronie. To było kluczem. Ważne były też akcje oskrzydlające – przyznał Rafał Murawski, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Mecze z Legią były różne, zdarzały się zwycięstwa, porażki. Bilans jest raczej pośrodku. Nie podchodzę do tego spotkania w inny sposób niż zwykle. Chcę wygrywać, zawsze – zaznaczył doświadczony pomocnik.

– W każdej drużynie, w której grałem było sporo młodych zawodników, ale ja nie patrzyłem na to w ten sposób, bo sam byłem młodszy. Chyba nikt nie chce zasugerować, żebym skończył? Będę starał się przekonać włodarzy klubu, by zatrudniali starszych zawodników, będę miał więcej kolegów w swoim wieku – dodał pół żartem, pół serio 35-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!