betclic

Murawski: Mecz z Termalicą był bardzo ważny

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 13:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Piast-Termalica)

– To był dla nas bardzo ważny mecz. Graliśmy przed własną publicznością, a nasz rywal znajdował się wysoko w tabeli. To my musieliśmy udowodnić wszystkim dookoła i przede wszystkim sobie, że jesteśmy dobrą drużyną – powiedział zawodnik Piasta Gliwice, Radosław Murawski po meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (2:1).

Niebiesko-czerwoni zajmują 9. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie siedemnaście punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie jedenaście "oczek".

Muszę powiedzieć, że pomimo tej porażki w ostatnim spotkaniu, nasza gra nie wyglądała najgorzej. Mogę to ocenić, ponieważ na spokojnie oglądałem ten mecz w telewizji. Nie mogłem wystąpić i pomóc chłopakom, ale podobało mi się, że nie cofnęli się i nie dali rozwinąć skrzydeł piłkarzom Lechii – przyznał Radosław Murawski, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

– Mecz z Termalicą był dla nas bardzo ważny. Graliśmy przed własną publicznością, a nasz rywal znajdował się wysoko w tabeli. Ich ostatnie spotkania nie układały się po ich myśli, ale to my musieliśmy udowodnić wszystkim dookoła i przede wszystkim sobie, że jesteśmy dobrą drużyną i potrafimy wygrywać – zaznaczył.

– W krótkim czasie mierzyliśmy się z dwoma drużynami z czołówki, a naszym kolejnym rywalem jest Jagiellonia, która także znajduje się na wysokiej pozycji w tabeli. Można mówić i narzekać, że terminarz jest trudny. Patrząc jednak przez pryzmat ostatnich wyników i naszej gry możemy spodziewać się dobrego spotkania – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21384
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 19:57:12
Dobrze....bardzo dobrze.