Murawski: Nie wiem czy pokazaliśmy walkę na boisku

ASInfo
Piast Gliwice przegrał u siebie z Lechem Poznań 0:3 w sobotnim meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Radosław Murawki, pomocnik gospodarzy, powiedział, że jego drużyna za mało pokazuje na murawie dobrej gry.

W każdym meczu przy Okrzei z tyłu głowy siedzi nam to, że gramy u siebie. Doskonale pamiętamy, że w ubiegłym sezonie Gliwice były twierdzą nie do zdobycia, a teraz przegrywamy tutaj kolejne mecze. Myślę, że po prostu pokazujemy za mało na boisku. Mamy oczywiście momenty dobrej gry. Ale są to jedynie chwile. Mecz trwa 90 minut, a nie 15. Musimy z każdej minuty meczu wykorzystywać maksimum

Nie wiem nawet czy pokazaliśmy walkę na boisku. Coś się stało, że jej zabrakło. Nie pokazaliśmy także agresji i reszty cech, które nas wcześniej charakteryzowały. Jestem zły, że mamy założenia przed meczem, plan na spotkanie, a później, już na boisku, to wszystko co sobie zaplanowaliśmy nie funkcjonuje tak jak powinno -

Nie liczę ile przegraliśmy meczów z rzędu, a ile ogólnie w tym sezonie. Każda porażka bardzo nas boli. Znajdujemy się w trudnym momencie i przeżywamy ciężkie chwile. Było fajnie gdy wygrywaliśmy, ale teraz czas pokazać charakter, w momencie, gdy nic nie idzie po naszej myśli, a ludzie się od nas odwracają. Teraz jest właśnie ten moment. Musimy pokazać, że jesteśmy silni

Nie chcę składać deklaracji ani rzucać obietnic na wiatr. To byłoby najprostsze, ale sam jestem kibicem tego klubu i wiem, że gdybym czytał takie słowa, to bym się denerwował. Nie byłby to pierwszy raz i stalibyśmy się po prostu śmieszni ciągle gadając to samo. Czas, aby było nas mniej w internecie. Mniej udzielania się w mediach, a więcej rozstrzygnięć odnoszonych na boisku